Konkurs plastyczny „Leśna Akademia w moich snach i marzeniach” rozstrzygnięty!

Rozstrzygnięcie międzyprzedszkolnego konkursu plastycznego „Leśna Akademia w moich snach i marzeniach” organizowanego przez Przedszkole w Woli Kiełpińskiej

Z ogromną radością pragniemy ogłosić rozstrzygnięcie międzyprzedszkolnego konkursu plastycznego „Leśna Akademia w moich snach i marzeniach”. Chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie, kreatywność i piękne prace, które dostarczyły nam niezapomnianych chwil. Zadanie było niezwykle trudne, ponieważ wszystkie przedszkolaki zaprezentowali niezwykłe talenty artystyczne. Wybór zwycięzców był niesamowicie trudny.
Bez dalszego wstrzymywania Waszej ciekawości, oto laureaci naszego konkursu „Leśna Akademia w moich snach i marzeniach”:

Zwycięzcy w Kategorii 3-4 latki:

• I miejsce: Hanna Michalak- Samorządowe Przedszkole im. Wodnika Szuwarka w Zegrzu
  • II miejsce: Mieszko Więch – Przedszkole w Woli Kiełpińskiej
  • III miejsce: Bartosz Kowalski – Przedszkole w Woli Kiełpińskiej
  • Wyróżnienie: Stanisław Kułaga – Samorządowe Przedszkole im. Wodnika Szuwarka w Zegrzu.

Zwycięzcy w Kategorii 5-6 latki:

• I miejsce: Marysia Musińska – Przedszkole w Woli Kiełpińskiej
  • II miejsce: Klaudia Toflińska- Samorządowe Przedszkole im. Wodnika Szuwarka w Zegrzu
  • III miejsce: Zofia Kotowska – Samorządowe Przedszkole im. Wodnika Szuwarka w Zegrzu
  • Wyróżnienie: Julia Więch – Przedszkole w Woli Kiełpińskiej

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom naszego konkursu i dziękujemy za Wam wysiłek i zaangażowanie. Wasze prace ozdobią nasze przedszkolne ściany i przypomną nam o Waszych artystycznych talentach. Laureatów konkursu zapraszamy na uroczyste rozdanie nagród , które odbędzie się podczas ceremonii nadania nadania nazwy naszemu przedszkolu „Leśna Akademia”, która odbędzie się 31 maja o godzinie 10.00 w nowym budynku przedszkola – sala Liski i Wiewiórki.
Wszystkim uczestnikom, którzy nie znaleźli się na liście laureatów, chcielibyśmy powiedzieć, że Wasze prace były wyjątkowe i wspaniałe. Doceniamy Waszą pasję i zaangażowanie w twórcze wyrażanie swoich pomysłów. Każda praca była dla nas inspiracją i dowodem Waszego talentu.
Dziękujemy również naszej wspaniałemu i oddanemu jury, które miało niezwykle trudne zadanie wyboru zwycięzców spośród tak wielu utalentowanych uczestników.
Gratulujemy jeszcze raz wszystkim laureatom i wyróżnionym uczestnikom! Wasze prace są niezapomnianym świadectwem Waszej wyjątkowości i kreatywności.
Do zobaczenia na kolejnych artystycznych wyzwaniach!

Z wyrazami uznania,
Zespół przedszkola w Woli Kiełpińskiej

Przedszkole w Woli Kiełpińskiej ogłasza konkurs plastyczny dla dzieci w wieku przedszkolnym pod hasłem „Leśna akademia w moich snach i marzeniach”.

Załącznik 1

Załącznik 2