Zimowy plener malarski za nami!

Pierwszy plener malarski, który odbył się w naszej szkole przeszedł do historii. Zainteresowanie plenerem połączonym z nocowaniem w szkole było ogromne. Zebrała się liczna grupa uczniów z trzech szkół. Nasi młodzi artyści mieli za zadanie namalować pejzaż zimowy. Malowali na płótnie z wykorzystaniem farb akrylowych. Uczestników w trakcie pracy swoją wiedzą i umiejętnościami wspierała p. Agata Dutkiewicz.
Była również przerwa na pyszną pizzę, a rano na uczestników plenerowego biwaku czekało śniadanko oraz wspólna sesja zdjęciowa. Każdy uczestnik na zakończenie otrzymał słodki upominek oraz dyplom. Na kolejny plener trzeba poczekać do wiosny.
Zimowy plener zorganizowała p.Ewa Jażdżyk, którą w opiece nad uczestnikami wsparły p.Jolanta Andrzejewska i p.Magdalena Buratowska.