Rozstrzygnięcie wiosennych konkursów w Leśnej Akademii

🌼🎉 PierwszyDzień Wiosny w naszym przedszkolu pod znakiem wiosennych konkursów🎉🌼
Dziś mieliśmy niezwykłą okazję celebrować nadejście wiosny poprzez dwa ekscytujące konkursy, które zorganizowaliśmy dla naszych przedszkolaków.
Dla naszych starszych grup przygotowaliśmy konkurs recytatorski, który dał dzieciom szansę wyrażenia swojej pasji do poezji o tematyce wiosennej. Wspaniale było obserwować, jak dzieci z oddaniem i entuzjazmem prezentowały swoje ulubione wiersze, przenosząc nas w magiczny świat wiosennych barw i zapachów.
Natomiast dla naszych najmłodszych uczestników przygotowaliśmy niezwykle kreatywny konkurs – wiosenny pokaz mody! Dzieci miały okazję zaprezentować swoje własne, wyjątkowe stylizacje związane z tematyką wiosenną. Od kolorowych kwiatów po zwierzęta leśne, każde dziecko wykazało się nie tylko kreatywnością, ale także wyjątkowym poczuciem humoru i indywidualnym stylem.
Jesteśmy zachwyceni zaangażowaniem i talentem naszych przedszkolaków podczas tych konkursów! Dziękujemy wszystkim za udział oraz za sprawienie, że nasz dzień był pełen uśmiechu i wiosennej magii. 🌸✨
Nie możemy się doczekać, aby razem cieszyć się kolejnymi wiosennymi przygodami i odkrywaniem nowych talentów!