I Gminna Olimpiada Sportowa w Leśnej Akademii!

🏆🌟 Sportowa rywalizacja w naszym przedszkolu! 🌟🏆
22 marca mieliśmy niezwykłą przyjemność być gospodarzem I Gminnej Olimpiady Sportowej dla przedszkolaków! To było wydarzenie pełne emocji, radości oraz niezapomnianych sportowych chwil dla naszych małych uczestników.
Nasze przedszkolaki z całej gminy spotkały się, by rywalizować ze sobą w różnorodnych dyscyplinach sportowych, a także cieszyć się wspólną zabawą i integracją. Atmosfera na hali sportowej była niesamowita – pełna śmiechu, oklasków i wzajemnego wsparcia!
Zawody sportowe odbyły się dla dwóch kategorii wiekowych – dla pięciolatków oraz sześciolatków. W każdej z nich wystartowały trzy drużyny wspaniałych przedszkolaków by w duchu rywalizacji promować aktywność fizyczną.
Oto wyniki sportowych zmagań przedszkolaków.
Kategoria pięciolatków:
1. Samorządowe Przedszkole im. Krasnala Hałabały w Serocku
2. Przedszkole Leśna Akademia w Woli Kiełpińskiej
3. Oddziały przedszkolne w Szkole Podstawowej im. Jerzego Szaniawskiego w Jadwisinie
Kategoria sześciolatków:
1. Przedszkole Leśna Akademia w Woli Kiełpińskiej
2. Samorządowe Przedszkole im. Krasnala Hałabały w Serocku
3. Oddziały przedszkolne w Szkole Podstawowej im. Jerzego Szaniawskiego w Jadwisinie
Chcemy serdecznie podziękować wszystkim dzieciom za ich zaangażowanie, determinację i sportowy duch, który sprawił, że to wydarzenie było tak wyjątkowe. Dziękujemy również naszym wspaniałym rodzicom i opiekunom za wsparcie i obecność podczas Olimpiady.
Jesteśmy ogromnie dumni z każdego uczestnika tego sportowego święta oraz z całego zespołu, który pomógł w jego organizacji!
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za niesamowite wspomnienia. Już nie możemy się doczekać kolejnych sportowych wyzwań i spotkań!