Mali Sportowcy w Akcji!

💪🏀 Mali Sportowcy w Akcji! 🤸‍♂️🏆

       Nasze najstarsze przedszkolaki wkroczyły na salę gimnastyczną z determinacją i entuzjazmem prawdziwych sportowców! W ciągu ostatnich tygodni przekonaliśmy się, że pasja do ruchu, zdrowa rywalizacja i dążenie do doskonałości nie są zarezerwowane wyłącznie dla dorosłych.    
       Pod okiem naszej Pani Dyrektor dzieci uczą się podstaw Judo, rozwijając przy tym swoją koordynację, siłę oraz wytrzymałość. Każdy trening to połączenie zabawy i nauki, podczas którego przedszkolaki uczą się dyscypliny, współpracy w zespole,pokonywania własnych słabości a nawet liczenia po Japońsku!
       Mamy ogromną radość obserwując, jak nasze maluchy z zapałem oddają się ćwiczeniom, a ich postępy są naprawdę imponujące! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z treningów i kibicowania naszym małym sportowcom w ich przedszkolnej „karierze”!