Koncert noworoczny

Koncert Noworoczny, który odbył się w naszej szkole 12.01.2024 roku o godz.17:00, był nie tylko wyjątkowym artystycznym wydarzeniem, ale też okazją do wspólnego spotkania całej lokalnej społeczności. Poza muzyczną i taneczną ucztą przenieśliśmy się ponownie myślami i sercem do Betlejem, dzięki przedstawieniu przygotowanemu przez klasy czwarte i piąte, pod czujnym okiem pani Wioletty Furczak. Niezwykle emocje wzbudziły występy taneczne grup przedszkolnych. A chór najpiękniej jak potrafił, dzięki pani Annie Oleszko, przywołał klimat świąt swoim anielskim śpiewem.
Spektakularne zakończenie koncertu zawdzięczamy występowi cheerleaderek, pod kierunkiem Sylwii Pająk i zaskakującemu zakończeniu piosenką „Ważne są tylko te dni…” w nowoczesnej aranżacji.
Niech żałują ci, którzy nie byli i nie widzieli… było magicznie.