Inauguracja nowego roku szkolnego 2022/2023

W czwartek 1 września 2022r. w naszej szkole – jak w innych szkołach w całym kraju – odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego.
W trakcie spotkania społeczności szkolnej powitaliśmy nowych nauczycieli i uczniów, ktorzy rozpoczynają pracę i naukę w naszej szkole oraz pierwszoklasistów, którzy rozpoczynają swoją szkolną przygodę. Wszyscy postaramy się by najmłodsi uczniowie byli zadowoleni, czuli się wśród nas bezpiecznie oraz by mogli bez przeszkód zdobywać wiedzę oraz rozwijać własne zainteresowania i uzdolnienia.
Pani dyrektor zwracając się do zgromadzonych poinformowala co nowego czeka nas w nowym roku i podkreśliła wagę krytycznego myślenia w procesie nauczania – uczenia się.
Udział w uroczystości wziął Burmistrz Miasta i Gminy Serock p. Artur Borkowski oraz ksiądz proboszcz Andrzej Marchlewski.
Po części oficjalnej uczniowie udali się do sal lekcyjnych na spotkanie z wychowawcami, którzy udzielili im informacji dotyczących organizacji pracy w nowym roku szkolnym.