Dzień Gier Planszowych

🎲🧡 Dzień Planszówek w naszym przedszkolu! 🎉🎈

10 października przedszkole tętniło radością i śmiechem w nieco inny, bardziej planszowy sposób. Otóż obchodziliśmy Dzień Planszówek! To była wspaniała okazja, by pokazać naszym przedszkolakom, jak można wesoło i kreatywnie spędzić czas bez elektroniki.
       Pod czujnym okiem pań nauczycielek, dzieci poznawały zasady różnych gier, uczyły się cierpliwości, strategii oraz zdobywały nowe umiejętności współpracy w zespole.
       Ale to nie koniec naszych planszowych atrakcji! Dzieci miały także niepowtarzalną okazję stworzenia własnej, autorskiej gry planszowej. Z entuzjazmem i pełne pomysłów, dzieci projektowały plansze, wymyślały zasady i dobierały akcesoria do swoich gier.
       Nie tylko tradycyjne gry, jak „Chińczyk” czy „Warcaby”, cieszyły się popularnością. Odkrywaliśmy także nowe pozycje, które rozwijają logiczne myślenie, zdolności manualne oraz kreatywność.
       Dzień Planszówek to nie tylko świetna zabawa, ale również nauka przez grę, która kształtuje wiele ważnych umiejętności i pozytywnych postaw u naszych maluchów.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego radosnego dnia w krainie planszówek!