🧚‍🦸‍Dzień Postaci z Bajek w naszym przedszkolu! 🧚‍🦸‍

🧚‍🦸‍Dzień Postaci z Bajek w naszym przedszkolu! 🧚‍🦸‍
Nasze przedszkolaki miały okazję przyjść do przedszkola w niecodziennych stylizacjach🌟!!! Przedszkolaki przyszły w przebraniach swoich ulubionych bajkowych postaci, aby świętować Dzień Postaci z Bajek. To był dzień pełen magii i wyobraźni, który rozbłysnął kolorami! 🌟🎈
Korytarze przedszkola tętniły życiem, gdy nasze dzieci wcieliły się w swoich bajkowych bohaterów. Byliśmy świadkami spotkania z księżniczkami, superbohaterami, wróżkami i wieloma innymi postaciami, które skradły nasze serca. To był dzień, w którym bajki ożyły i stworzyły rzeczywistość!
Nasi mali tancerze i tancerki dosłownie wznieśli się w powietrze podczas tańców i zabaw. Ich radosne śmiechy i uśmiechy rozjaśniły nasze przedszkole. Nie mogliśmy się nacieszyć tym widokiem!
A po roztańczeniu się, tańcach i zabawie, przyszedł czas na coś pysznego! Dzięki rodzicom, którzy przygotowali przepyszny poczęstunek, nasi mali imprezowicze mogli naładować baterie. Były kolorowe przekąski, zdrowe owoce i słodkości, które zniknęły w mgnieniu oka.
Nie zapomnieliśmy również o ważnym elemencie bajkowego świętowania – czytaniu bajek. Nasze dzieci miały okazję wysłuchać swoich ulubionych opowieści, które jeszcze bardziej rozbudziły ich wyobraźnię.
Cieszymy się, że możemy dostarczyć naszym przedszkolakom takie chwile pełne radości i wspólnego świętowania. To kolejny dowód, że nasze przedszkole to miejsce, gdzie dzieciństwo jest magiczne! ✨