Nagroda „Zdrowo i Sportowo” dla naszych przedszkolaków – zajęcia z profesjonalnymi trenerami

Mamy fantastyczną wiadomość do podzielenia się z Wami – nasze przedszkolaki zostali wybrani do uczestnictwa w zajęciach sportowych z profesjonalnymi trenerami w ramach programu „Zdrowo i Sportowo”.
Dzięki zaangażowaniu naszych małych artystów, którzy stworzyli prace plastyczne prezentujące zdrowy tryb życia, otrzymaliśmy wyjątkową nagrodę, jaką były zajęcia sportowe z profesjonalistami. To ogromne osiągnięcie, o którym jesteśmy bardzo dumni.
Nasi przedszkolaki mieli okazję ćwiczyć, bawić się i uczyć zdrowego stylu życia pod okiem doświadczonych trenerów. To dla nich nie tylko świetna zabawa, ale także cenna lekcja aktywności fizycznej.
Dziękujemy programowi „Zdrowo i Sportowo” za tę wspaniałą okazję, a naszym małym artystom gratulujemy ich twórczości!
Poniżej znajdziecie kilka zdjęć z tych fantastycznych zajęć. Gratulujemy naszym przedszkolakom i życzymy im dalszych sukcesów!