Zbliżamy się do finału I modułu Projektu.

Przedświąteczny tydzień to również czas zakończenia realizacji zadań I modułu Ogólnopolskiego Projektu „Czytam z klasa”. W klasie 1a wybraną lekturę czytała mama Julki p. A.Tarnowska, a w klasie
1b baśń „Dziewczynka z zapałkami” H.Ch.Andersena czytały starsze koleżanki z kl.4b.
W styczniu pierwszaki przystąpią do realizacji zadań II modułu ale już dziś zapraszają wszystkich, którzy lubią czytać innym do Czytania na dywanie.

Każdy chciałby wiedzieć: -Jak to naprawdę jest z tym Św. Mikołajem? Ale to pierwszaki mogły dowiedzieć się o tym w trakcie spotkania „Czytanie na dywanie”. Z pierwszoklasistami spotkała się i przeczytała im te historię p. Dziekańska, mama Jagódki z klasy 1b.

Klasa 3b również realizuje kolejne zadania w ramach I projektowego modułu. Wybraną frywolną lekturkę „Drzewo do samego nieba” Marii Terlikowskiej, jak to na trzecioklasistów przystało każdy przeczytał sam, a potem podzielił się z innymi swoimi wrażeniami i refleksjami, które udokumentowano w Lekturnikach. No i oczywiście wszyscy wzięli udział w warsztatach, które zorganizowała poprowadziła p.Iwona Stolarska, w trakcie, których powstały fantastyczne zakładki do książek. Tylko pozazdrościć!