Wygrana w konkursie realizowanym w ramach projektu „Zdrowo i Sportowo”

Drodzy Rodzice, Dzieci i Sympatycy naszego przedszkola!

       Z nieukrywaną dumą pragniemy podzielić się wspaniałą wiadomością! Nasze przedszkole „Leśna Akademia” w Woli Kiełpińskiej zostało wyróżnione w konkursie „Gdzie jest nasz plakat?”, zorganizowanym w ramach projektu „Zdrowo i Sportowo”. Ten projekt, odbywający się pod honorowym patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Ministra Edukacji i Nauki, promuje zdrowy styl życia oraz aktywność fizyczną wśród najmłodszych.
      Zadanie konkursowe polegało na kreatywnym umieszczeniu plakatu programu
w obrębie naszej placówki. Jesteśmy dumni, że „Leśna Akademia” zdobyła uznanie jury i znalazła się wśród trzech najlepszych placówek w Polsce, które wzięły udział w projekcie i konkursie!
       To wspólny sukces całej społeczności „Leśnej Akademii”! Dbamy o zdrowie i rozwój fizyczny naszych podopiecznych, ponieważ zdajemy sobie sprawę z ogromnego znaczenia tych aspektów w ich życiu. Regularna aktywność fizyczna wspomaga rozwój motoryczny, poprawia koncentrację, koordynację i samopoczucie dzieci. Ponadto, ucząc dzieci zdrowych nawyków od najmłodszych lat, kładziemy fundament pod zdrowe i aktywne dorosłe życie. Jesteśmy przekonani, że ruch to zdrowie, a zdrowe ciało to podstawa dla zdrowego umysłu. Dlatego tak ważne są dla nas projekty promujące aktywność fizyczną, takie jak „Zdrowo i Sportowo”.
       Z ogromnym entuzjazmem oczekujemy wizyty trenerów, którzy przeprowadzą wyjątkowe zajęcia sportowe dla naszych małych sportowców. To nie tylko świetna okazja do zabawy, ale także doskonałe doświadczenie rozwijające zdolności i umiejętności naszych dzieci.
Jesteśmy dumni z naszych przedszkolaków wszystkim zaangażowanym w udział w konkursie, a także tym, którzy wspierali nas w tym przedsięwzięciu. To wspólny sukces całej społeczności „Leśnej Akademii”!

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Zespół Przedszkola „Leśna Akademia” w Woli Kiełpińskiej.