Szkolne obchody Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych

W tym roku w naszej szkole obchodzony był po raz pierwszy Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych, który przypada 3 grudnia. Osobą odpowiedzialną była P. Sylwia Syrokomska, psycholog oraz pedagog specjalny.
W ramach szkolnych obchodów gościliśmy P. Roman, która przybliżyła uczniom klasy 8b sposób funkcjonowania ludzi niepełnosprawnych. Za co serdecznie dziękujemy.
Został także zorganizowany konkurs plastyczny dla klas 4-8 pt. ”Więcej nas łączy niż dzieli”. Zwycięzcą konkursu został Jakub Musiński uczeń klasy 5a, 2 miejsce zajęła praca grupowa uczennic: Otylii Pietrzak, Karoliny Osmólskiej oraz Zuzanny Stolarskiej z klasy 6b, 3 miejsce zajął Nataniel Opałka z klasy 6a. Zwycięzcom GRATULUJEMY a wszystkim którzy wzięli udział w konkursie dziękujemy za zaangażowanie.