Rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2024/2025

Już od piątku 1 marca od godz. 8:00 do 8 marca 2024 r. do godz. 15:00 rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola mogą składać deklaracje o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w kolejnym roku szkolnym.

Deklaracja do pobrania

Postępowanie rekrutacyjne do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych
Zgodnie z harmonogram rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2024/2025 w gminie Serock, składanie wniosków o przyjęcie do przedszkola/oddziału przedszkolnego będzie możliwe od 11 marca 2024 r. do 25 marca 2024 r.
Rejestracja wniosków, tak jak w ubiegłych latach będzie odbywać się w systemie elektronicznym.
Szczegółowe informacje o zasadach przeprowadzanej rekrutacji i dostępności do programu rejestracji elektronicznej wniosków znajdziecie Państwo w zakładce:

Harmonogram oraz kryteria rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych.