Przedświąteczne spotkanie klasowo – rodzinne w klasie 3a

19 grudnia 2023r., jak co roku, w klasie 3a odbyło się przedświąteczne spotkanie klasowo – rodzinne, w którym wzięli udział uczniowie klasy 3a i ich bliscy. W świąteczną atmosferę wprowadziły wszystkich multimedialne Jasełka przygotowane przez trzecioklasistów. Uczniowie wcielili się w postacie kronikarzy, dzieci, Heroda, Maryi, Józefa, pastuszków, Trzech Królów oraz gwiazdy betlejemskiej i anioła.
Sceny z wydarzeń w Betlejem przeplatały pastorałki oraz slajdy z okolicznościowej prezentacji Występ zakończyły życzenia dla całej społeczności klasowej.
Trud i zaangażowanie w realizację przedstawienia goście nagrodzili gromkimi brawami.
O świąteczny stół zadbały mamy i oczywiście uginał się od świątecznych dań.
Było bardzo miło, świątecznie, no po prostu magicznie.