„Najbardziej koszykarska szkoła!”

W sobotę 30 listopada odbyły się Gminne Eliminacje Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce w kategorii młodzież ( VII i VIII klasa) dziewcząt i chłopców. Najbardziej koszykarską:) szkołą w naszej gminie okazała się nasz szkoła, która zajęła pierwsze miejsce zarówno wśród dziewcząt i chłopców. Podobno rywalizacja była bardzo zacięta i nasze koszykarki i koszykarze musieli dzielnie odpierać ataki zawodników z SP Serock, którzy w obu kategoriach zajęli II miejsca.
Tym większe gratulacje należą się naszym sportowcom!!!

Wyniki końcowe zawodów:

Dziewczęta i Chłopcy:

I Miejsce – SP Wola Kiełpińska

II Miejsce SP Serock

III Miejsce SP Jadwisin

IV Miejsce SP w Zegrzu.

Życzymy powodzenie w rozgrywkach powiatowych, które odbędą się 4 i 6 grudnia w Legionowie.