I Dzień Wiosny w naszym przedszkolu!

🌸🎉 21.03.2024 – ten dzień w naszym przedszkolu był pełen radości i wiosennego entuzjazmu! 🎉🌸
Z wielką radością chcemy się podzielić z Wami naszym dzisiejszym wydarzeniem – hucznymi obchodami nadejścia wiosny! Całe przedszkole wzięło udział w uroczystym pochodzie na boisko z Panną Marzanną, gotowe powitać nową porę roku.
Podczas naszego marszu na boisko czuć było wiosenny powiew w powietrzu, a dzieci miały wypisane uśmiechy z radości! Po dotarciu na miejsce, wszyscy zebraliśmy się wokół marzanny, gotowi na symboliczne pożegnanie z zimą. Wraz z uśmiechami na twarzach, poleliśmy wodą naszą Marzannę, wyrażając nadzieję na ciepłe i słoneczne dni w nadchodzących miesiącach.
Dzięki tej wspaniałej ceremonii wszyscy czujemy, że wiosna jest już naprawdę blisko! Mamy nadzieję, że nasza marzanna przyniesie ze sobą same dobre i radosne chwile. 😊🌷
Nie możemy się doczekać, aby razem cieszyć się wiosennymi zabawami i nowymi przygodami! 💐🌞