Bal karnawałowy 2024

🌟😊🎈Zapraszamy do relacji z niezwykłego wydarzenia, które miało miejsce w naszym przedszkolu 12 lutego! Tego dnia odbył się niezapomniany bal karnawałowy, który przyciągnął uwagę nie tylko naszych przedszkolaków, ale także postaci z odległych bajkowych krain! Zamiast dzieci do przedszkola przybyły postacie z odległych bajkowych krain🥳🌈🎠!
Atmosfera była magiczna i pełna radości, gdy nasze przedszkolaki mogły spotkać swoich ulubionych bohaterów na żywo.
Imprezę z wielkim entuzjazmem poprowadziła grupa artystyczna Teatr Złoty Dukat- Mobilne Imprezy, która zadbała o doskonałą zabawę i niezapomniane chwile dla wszystkich uczestników. To był dzień pełen uśmiechu, tańca i fantastycznych przygód!
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wyjątkowego wydarzenia oraz wszystkim uczestnikom, którzy sprawili, że nasz bal karnawałowy był tak wyjątkowy! Już nie możemy się doczekać kolejnych magicznych chwil w naszym przedszkolu!