6a i 6b na biwaku

Piątkowy wieczór z 5 stycznia i noc z 5 na 6 stycznia 2024 roku był czasem bardzo wyczekiwanym przez uczniów klasy 6a i 6b, a to za sprawą biwaku, który miał się odbyć w naszej szkole. Szóstoklasiści sami ułożyli plan zajęć w czasie, który mieli spędzić razem. Były rozgrywki sportowe pomiędzy klasami, zabawy integracyjne, nie zabrakło dyskoteki, podczas której wszyscy wspaniale się bawili, a atrakcją dyskotekowego szaleństwa była wspólnie wykonana Belgijka. Nawet kolacja była wyjątkowa – bo pizza w towarzystwie kolegów smakuje dużo lepiej. Nie mogło też zabraknąć koleżeńskich rozmów podczas zaimprowizowanego seansu kinowego z przekąskami, a później podczas „ciszy nocnej”. Ciężko było zasnąć, gdyż koleżeńsko- przyjacielskim pogaduchom nie było końca, ale od czego w końcu są biwaki?
A.Oleszko, K.Świątecka
Jeszcze cytaty z uczniowskich sprawozdań:
„Biwak był naprawdę ciekawy osobiście bardzo mi się podobało .”
„Nocowanie w szkole było bardzo przyjemne , był to naprawdę świetnie spędzony czas .”
„Bardzo podobało mi się na biwaku! Czuję, że mam lepszą więź z klasą. Zapadło mi w pamięć wiele ciekawych sytuacji. Mam nadzieję że to nie był ostatni raz!”