馃巺馃専 Miko艂ajki w Przedszkolu 馃専馃巺

Drodzy Rodzice i Kochane Dzieci!
Dzi艣 w naszym przedszkolu hucza艂y 艣wi膮teczne rado艣ci, bo obchodzili艣my Miko艂ajki z prawdziwym rozmachem! 馃帀馃巺
Do naszego przedszkola zawita艂a wspania艂a grupa teatralna „Z艂oty Dukat”, kt贸ra przynios艂a ze sob膮 magiczny klimat 艣wi膮tecznego oczekiwania. Atmosfera by艂a niesamowita, a dzieci wraz z aktorami przenios艂y si臋 w 艣wiat ba艣ni, pe艂en cud贸w i niespodzianek. 馃専鉁
Oczywi艣cie, jak to w Miko艂ajkach, nie zabrak艂o samego Miko艂aja! 馃巺 On osobi艣cie odwiedzi艂 nasze przedszkole i rozda艂 wszystkim dzieciom pi臋kne prezenty, za co otrzyma艂 gor膮ce podzi臋kowania i u艣miechy dzieci臋cej rado艣ci. 馃巵馃槉
Dzi臋kujemy wszystkim, kt贸rzy uczestniczyli w tej magicznej chwili, dzi臋ki kt贸rej Miko艂ajki w naszym przedszkolu b臋d膮 na d艂ugo wspominane! 馃巹馃専