馃殧馃惥 Wycieczka Zaj膮czk贸w i Je偶yk贸w do CSP Legionowo! 馃惥馃殧

28 maja dwie najstarsze grupy z naszego przedszkola, Zaj膮czki i Je偶yki, wybra艂y si臋 na wycieczk臋 do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Celem wyjazdu by艂o poznanie zawodu policjanta oraz jego atrybut贸w.

Podczas wizyty dzieci dowiedzia艂y si臋 o s艂u偶bie ps贸w i koni w policji oraz ich roli przy zatrzymywaniu z艂oczy艅c贸w. Zwierz臋ta te mog膮 dotrze膰 tam, gdzie cz艂owiek cz臋sto nie mo偶e. Nie boj膮 si臋 ognia ani wybuch贸w, maj膮 silne charaktery i s膮 niezwykle odwa偶ne i dzielne. Policjant i jego zwierz臋cy partner staj膮 si臋 zespo艂em na ca艂e 偶ycie, co wymaga niezwyk艂ej wi臋zi i wsp贸艂pracy.

Po pokazie samochod贸w policyjnych, dzieci przesz艂y do autobusu miejskiego, aby mog艂y pozna膰 zasady poruszania si臋 transportem publicznym. Nast臋pnie wycieczka przenios艂a si臋 do strefy aktywno艣ci plastycznych, gdzie dzieci mia艂y okazj臋 tworzy膰 w艂asne dzie艂a inspirowane dniem pe艂nym wra偶e艅.

To by艂 niesamowity dzie艅 pe艂en nauki i niezapomnianych do艣wiadcze艅!