✨🔮 Magiczne Andrzejki w naszym przedszkolu! 🕺💫

Drodzy Rodzice i Maluszki!
Kiedy listopadowe dni stają się coraz krótsze, a wieczory długie i tajemnicze, nasze przedszkolaki postanowiły przenieść się w świat magii i wróżb! Tak, obchodziliśmy Andrzejki – tradycyjne święto pełne zabaw i tajemniczych rytuałów.
Dzieci z wielkim zaangażowaniem wzięły udział w różnorodnych andrzejkowych wróżbach – od przekłuwania serca w poszukiwaniu imienia przyszłego wybranka serca, przez stawianie butów, po wróżby z papierków. Oczywiście wszystko odbywało się w atmosferze zabawy i radości, a wróżby miały na celu przede wszystkim dostarczenie dzieciom uśmiechu i niezapomnianych wspomnień.
Taniec, śpiew i wiele śmiechu wypełniały nasze przedszkole tego dnia. A atmosfera tajemnicy i magii unosiła się w powietrzu.
Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego magicznego dnia, który na pewno na długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków!