XI Wrześniowy Rajd Pamięci za nami…

15 września 2018 r. reprezentacja naszej szkoły wraz z opiekunem Danielem Kęsakiem wzięła udział w XI Wrześniowym Pieszym Rajdzie Pamięci organizowanym przez Urząd Miasta i Gminy Serock, Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki, Oddział Zegrze Światowego Związku Polskich Żołnierzy Łączności, Stowarzyszenie „Nasze Zegrze” oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Serocku. Rajd ma na celu propagowanie wiedzy historyczno-krajoznawczej dotyczącej terenu miasta i gminy Serock oraz zdrowego stylu życia. Przedsięwzięcie to jest skierowane do uczniów, rodzin, dorosłych mieszkańców gminy oraz wszystkich innych chętnych. Rajd był przeprowadzony dwutorowo: współzawodnictwo drużynowe oraz „swobodny przemarsz”.
Nasza reprezentacja w kategorii szkół podstawowych – drużyn 3 osobowych zajęła III miejsce, po zaciętej dogrywce. Należy zaznaczyć, że jest to bardzo dobry wynik, gdyż w tej kategorii startowało ok. 20 patroli. Za rok celujemy w pierwsze miejsce.