Wspaniała wyprawa przedszkolaków do Ratusza w Legionowie! 🎭🌆

Wspaniała wyprawa przedszkolaków do Ratusza w Legionowie! 🎭🌆
Drodzy Rodzice i Opiekunowie!
Mamy wielkie wieści! Nasze kochane przedszkolaki z grupy „Liski” oraz „Wiewiórki” udały się 20 września na niezwykłą wyprawę do Ratusza w Legionowie. Dlaczego tam? By zanurzyć się w magicznym świecie teatru i obejrzeć spektakl „Jaś i Małgosia” Katolickiego Teatru Edukacji!
Oczy dzieci świeciły się z zachwytu, a uśmiechy nie schodziły z ich twarzy podczas całego przedstawienia. Teatrzyk przeniósł nasze pociechy do świata bajek, gdzie dobro zawsze zwycięża nad złem, a każda przygoda kończy się szczęśliwie.
Jest to dla naszych przedszkolaków nie tylko świetna zabawa, ale też cenna lekcja kultury i sztuki.
Z niecierpliwością czekamy na kolejne teatralne przygody! 🎉🎭