Wrześniowy Rajd Pamięci za nami!

Kolejna 16 już edycja Wrześniowego Rajdu Pamięci za nami.
Wyjątkowo w tym roku rajd rozpoczął się w… sali gimnastycznej SP w Serocku gdzie po powitaniu i krótkiej odprawie technicznej zawodnicy przystąpili do szybkich konkurencji sportowych, w których można było zdobyć wiele punktów. Następnie uczestnicy wraz z opiekunami wyruszyli na trasę rajdu, która w tym roku wiodła wzdłuż Jeziora Zegrzyńskiego. Na trasie do zaliczenia były cztery punkty kontrolne. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i certyfikaty, a najlepsze drużyny zdobyły statuetki i gadżety. W tym roku rywalizacja była w 4 kategoriach: szkoła podstawowa, open, służby mundurowe oraz seniorzy.
W tegorocznym Wrześniowym Rajdzie Pamięci wzięły udział 4 drużyny z naszej szkoły.
I drużyna
Katarzyna Wójcik 6b
Sara Banasik 6b
Iga Bylak 6b
II drużyna
Alan Betin 8a
Adam Basior 8a
Filip Tkaczyk 8b
III drużyna
1. Alicja Rasińska 7a
2. Agata Jaworska 7a
IV drużyna – zwycięska, która uplasowała się na pierwszym miejscu w kategorii – Szkoły Podstawowe:
1. Julia Kaczyńska 8a
2. Nel Latawska 8a
3. Zofia Dobrowolska 8a