Wojciech Górecki. Małe wykłady o wielkich sprawach.

Wakacje już trwają, ale my nie możemy jakoś się rozstać, bo mamy jeszcze jedną niespodziankę.
W tym roku obchodziliśmy 170 rocznicę urodzin Witolda Zglenickiego – Patrona Naszej Szkoły.
Ze względu na sytuację szeroko zakrojone przygotowania do uroczystych, realnych obchodów zostały przerwane, ale nie zaniechane całkowicie. Na ile to było możliwe Urodziny Patrona świętowaliśmy wirtualnie. Tą drogą przekazujemy Wam również zaproszenie na wykład pana Wojciecha Góreckiego z Ośrodka Studiów Wschodnich – OSW, autora wielu cenionych książek reporterskich o Kaukazie i Azji Centralnej, który opowie, m.in. czym zasłużyli się w Azerbejdżanie polscy geolodzy i inżynierowie na przełomie XIX i XX wieku. Zapraszamy!!!
A tak po cichutku dodamy,że p.Wojciech Górecki miał nas w tym roku odwiedzić, ale jak to mówi polskie przysłowie „co się odwlecze to nie uciecze” więc czekamy.

wykład Wojciecha Góreckiego