Wicemistrzostwo Powiatu to jest coś!!!

Październik obfitował w piłkarskie rozgrywki. I kiedy nasza męska reprezentacja Polski nie popisała się w Lidze Narodów, nasza szkolna żeńska reprezentacja zajęła drugie miejsce w Mistrzostwach Powiatu Piłki Nożnej Szkół Podstawowej rozgrywanych w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

8 października 2018 roku w Legionowie pod wodzą trenera Daniela Kęsaka dziewczyny zdobyły wicemistrzostwo!
Nasze wicemistrzynie pokonały piłkarki ze Stanisławowa Pierwszego, z Wieliszewa i z SP 2 z Legionowa.
A oto skład naszej rewelacyjnej drużyny: Marta Gródek, Natalia Kaczmarczyk, Aleksandra Koper, Anna Malinowska, Paulina Janiszewska, Matylda Świerczyńska, Klaudia Czerniak, Zuzanna Derlacz, Paulina Żak, Maja Kraus
Trener Kęsak już wypatruje kadrowych wzmocnień, aby za rok wywalczyć Tytuł Mistrza!