Warsztaty świąteczne w klasach 1-3

Coraz bliżej święta więc warsztaty o tematyce świątecznej czas zacząć…3.XII, klasa 3b dzięki i niezawodnej p.Iwonie Stolarskiej wspieranej jak zawsze przez p. Edytę Drzewiecką stworzyła niesamowite skrzaty… no po prostu cudo….

Przed świętami wręcz nie mogłoby się obyć bez warsztatów prowadzonych przez rodziców. W klasie 1a rodzice Julki – p.Tarnowscy wraz z pierwszakami wykonywali bardzo barwne i różnorodne maski.

A mamy również z klasy 1a – pani Anna Wasilewska i pani Monika Lecińska zorganizowały uczniom warsztaty o tematyce świątecznej. Uczniowie tworzyli kolorowe choinki i bałwanki. Po skończonej pracy na uczniów czekała słodka niespodzianka – pierniczki upieczone przez panie Anie… Brawo pierwszaki! Brawo mamy!

W klasie 3a p.I.Stolarska czyli mama Marcela i p.E. Drzewiecka czyli mama Mai z trzecioklasistami tworzyły wraz z trzecioklasistami piękne choinki.

Warsztaty związane tematycznie z Bożym Narodzeniem to już tradycja w naszej szkole. Nie mogło więc ich zabraknąć również w klasie 1b. Dla pierwszaków warsztaty zdobienia pierników
zorganizowały i przeprowadziły mamy – p. Fabisiak, p. Kobylecka i p. Przybysz. Ale się działo….