W poszukiwaniu Świętego Mikołaja…

Jedni czekają na Św. Mikołaja a inni sami wyruszają na poszukiwania tego wyjątkowego Świętego… 6 grudnia uczniowie klas 2a, 3b i 4a wraz z wychowawcami: p. Bożeną Siemińska, p Ewą Bella-Wiecką i p. Wioletą Paczkowską odwiedzili krainę Świętego Mikołaja w Kołacinku. Wyprawa rozpoczęła się wizytą w mennicy, gdzie uczniowie wybijali monety z podobizną Św. Mikołaja. Następnie pani przewodnik – Czerwony Kapturek oprowadziła grupę po krainie baśni, m.in. domu Królewny Śnieżki, Jasia i Małgosi, trzech świnek i wielu innych ciekawych zakątkach..
Kolejnym etapem były odwiedziny w domu Dziadka Mroza i stajni. Wszyscy napisali i zostawili swoje listy do Mikołaja w specjalnej skrzynce. Na sam koniec uczestnicy wyprawy trafili do sekretariatu Mikołaja. Po zaśpiewaniu kolędy Mikołaj zapewnił, że w Wigilię na pewno wszystkich odwiedzi. Trzymamy Go za słowo!!!