Baner

Burmistrz Miasta i Gminy Serock podpisał Zarządzenie Nr 3/B/2022 w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2022/2023 do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych oraz do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto i Gminę Serock.

O zasadach rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Miasto i Gminę Serock na rok szkolny 2022/2023 mozna przeczytać na stronie MiG Serock.

strona MiG Serock

Treść Zarządzenia i harmonogramy
Oświadczenie

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Woli Kiełpińskiej informuje, że od 28 lutego 2022r. do 15 kwietnia 2022r. odbywają się zapisy uczniów do klasy pierwszej:

DZIECI SIEDMIOLETNICH ur. w 2015 r.:

• zamieszkujących w obwodzie naszej szkoły;

DZIECI SZEŚCIOLETNICH ur. w 2016 r.:

• zamieszkujących w obwodzie naszej szkoły na indywidualny wniosek rodzica.

Zapisy i przyjmowanie kart zgłoszeń prowadzi sekretariat szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.
Wszelkie informacje dotyczące zapisu dziecka do szkoły podstawowej można uzyskać w sekretariacie Dyrektora Szkoły pod nr telefonu 22 7827550
W trakcie zapisów niezbędne będą następujące dokumenty:

1. wypełniona karta zgłoszenia (do pobrania na stronie www lub w sekretariacie szkoły).

Obwód szkoły, miejscowości: Wola Kiełpińska, Szadki, Wola Smolana, Zalesie Borowe, Zabłocie, Świecienica, Guty, Stanisławowo, Ludwinowo Dębskie, Dębe, Izbica, Jachranka, Bolesławowo, Ludwinowo Zegrzyńskie, Karolino, Marynino, Dębinki, Skubianka we wskazanym obrębie.

Zgłoszenie – dla dzieci zamieszkałych na terenie obwodu szkoły
Wniosek – dla dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły