„Piłkarze i kibice – przyjaciele„

Z okazji Dnia Piłkarza 25.09.2019 odbył się w naszej szkole V Turniej szkolnych reprezentacji piłki nożnej. .
Imprezę rozpoczął „Mazurek Dąbrowskiego”. Pani dyrektor Dorota Perczyńska życząc uczestnikom dobrej zabawy oficjalnie otworzyła imprezę mającą na celu integrację naszych szkolnych reprezentacji.
Na rozgrzewkę uczniowie wzięli udział w piłkarskim wyścigu rzędów.
W V Turnieju szkolnych reprezentacji cztery drużyny rozegrały mecze systemem „każdy z każdym”. Zwyciężyła drużyna, której kapitanem był Franek. Następnie został przeprowadzony konkurs rzutów karnych, w którym najlepsi okazali się Roksana i Jasiu. Potem zostały wręczone nagrody: puchar dla drużyny Franka, pamiątkowe medale dla najaktywniejszych w turnieju, ananasy dla zwycięzców w konkursie rzutów karnych.
Zostały również przyznane puchary dla Liderów sportu z lat szkolnych 2013-2019: Zuzanny Derlacz i Daniela Srebnika oraz Aleksandry Koper, która nie mogła przybyć na imprezę (pozdrowienia). Nagrody wręczył Burmistrz Miasta i Gminy Serock pan Artur Borkowski. Ostatnim punktem imprezy był Mecz „Nasza Reprezentacja Polski I ” – „Nasza Reprezentacja Polski II Absolwenci”, który zakończył się remisem 3:3.
Ze sportowym pozdrowieniem ,do zobaczenia za rok.

Telefon zaufania