Pierwszy Szkolny Turniej Magiczny rozpoczęty…

Kto z nas nie marzył o Hogwarcie? Teraz czarodziejami mogą zostać uczniowie naszej szkoły. W roku szkolnym 2018/2019 nauczycielka języka angielskiego Magdalena Jakubczak razem z Samorządem Uczniowskim i ich opiekunem Danielem Kęsakiem realizują innowacyjny autorski projekt „Pierwszy Szkolny Turniej Magiczny”. W roku szkolnym otwarto filię Szkoły Magii w Woli Kiełpińskiej. Uczniowie klas IV-VIII i gimnazjum zostali podzieleni na domy: Gryffindor, Slytherin, Ravenclaw, Hufflepuff. W Hogwarcie domy konkurowały ze sobą przez cały rok szkolny, zdobywając i tracąc punkty za różne działania, tak samo będzie w naszej szkole. Za nami rozdanie zadań wrześniowych, które związane są z Europejskim Dniem Języków Obcych. Jak poradzą sobie uczniowie? Czy zadania będą łatwe? Oczekujcie kolejnej sowy z wiadomościami ze Szkoły Magii filii w Woli Kiełpińskiej.