Order przyjaciela przyrody

Drodzy Rodzice i Opiekunowie,
Z dumą pragniemy podzielić się z Wami kolejnymi wspaniałymi osiągnięciami naszych małych odkrywców w ramach projektu „Jestem Małym Przyjacielem Przyrody”. 🌿🌍
W ciągu tego tygodnia nasze przedszkolaki, nasi mali przyjaciele przyrody, oddały się fascynującym przygodom związanych z przygotowaniami zwierząt do zimy. To było niezwykłe doświadczenie, w trakcie którego nasze dzieci zgłębiały tajniki troski o zwierzęta w okresie chłodniejszym.
Grupa Liski oraz grupa Biedronki wraz z nauczycielkami postanowiły zrealizować szczególne zadanie projektowe – zaprojektować własne ordery przyjaciela przyrody. Dzieci, kierując się kreatywnością i troską o otaczający świat, stworzyły niezwykłe dzieła, które są zarówno piękne, jak i pełne znaczenia.
To nie tylko projektowanie na papierze, ale także okazja do rozmów o odpowiedzialności, zrozumienia potrzeb zwierząt i budowania więzi z naturą. Dzieci uczyły się, jak w praktyczny sposób pomagać zwierzętom w okresie zimowym, co jest niezwykle cenne w procesie edukacji ekologicznej.