Noworoczne wyścigi rzędów 2020

LETNIE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE TOKIO 2020
Noworoczne wyścigi rzędów miały na celu integrować poszczególne zespoły klasowe oraz uczyć samodzielności i odpowiedzialności w rozwiązywaniu problemów pojawiających się w rywalizacji sportowej w duchu “fair play”. Wyścigi odbywały się bez przyborów, miały na celu pokazanie, że wszędzie można je zorganizować , aby dobrze się bawić i być aktywnym ruchowo. Istotnym elementem rywalizacji było kibicowanie i to zaważyło na zwycięstwie klasy 6b.
Gratulujemy wszystkim udziału w imprezie.
„Najważniejszą rzeczą w igrzyskach olimpijskich jest nie zwyciężyć, ale wziąć w nich udział, podobnie jak w życiu nie jest ważne triumfować, ale zmagać się z organizmem”.
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce klasa 6 b – 11 punktów
II miejsce klasa 4 b – 11 punktów
III miejsce klasa 5 a – 8 punktów

wyścigi