Nie krzywdź… pomagaj!!!

Zwierzęta to nasi „bracia mniejsi”, którymi trzeba się opiekować??
Na świecie nie żyją tyko ludzie. To zwierzęta ubarwiają, umilają naszą szarą rzeczywistość. To one sprawiają, że na naszych twarzach goszczą radość i uśmiech.

Dlatego uczniowie naszej szkoły przy wsparciu opiekunów Samorządu Uczniowskiego – Pani Magdaleny Jakubczak i Pana Daniela Kęsaka zorganizowali zbiórkę pieniędzy na potrzeby wybranego schroniska dla zwierząt.
Zbiórka odbywa się do końca listopada. Każda klasa biorąca udział powinna uzbierać jak najwięcej monet. Klasa, której zbiór groszaków będzie najcięższy pojedzie przekazać schronisku dary zakupione za zebrane pieniążki, ponadto popracuje na rzecz naszych czworonożnych przyjaciół: posprząta box-y i wyprowadzi psiaki na spacer. Dodatkowo przedstawiciel zwycięskiej klasy będzie uczestniczył w banku w wymianie zebranych groszowych monet na banknoty.
Zbiórka nie jest zwyczajna, bo klasy usiłują zebrać jak najwięcej pieniążków w różnorodny sposób, np: organizując stoiska z ciastami, goframi, naleśnikami, owocami i tostami, które sprzedawały w czasie przerw. ??
Cały dochód zostanie przeznaczony na wybrane schronisko w naszej okolicy. ????