Nasz chór też promuje akcję Niepodległa do hymnu!!!

11.X na serockim rynku nasz szkolny chór „Cantate nobis” z p. Anną Oleszko na czele wraz z innymi chórami, tj.Chórem Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Serocku, którego dyrygentem jest p.Aneta Nasalska, chórem „Gaudette”z Serocka pod dyrekcją p. Bogusławy Segiet oraz Chórem Miasta i Gminy Serock – Cantores Adalberti”, którym dyryguje p. Jan Krutul wziął udział w nagraniach do spotu filmowego i tym samym włączył się w akcję „Niepodległa do hymnu!”.

Akcja ta polega na tym, że 11 listopada 2018 roku w całej Polsce i w wielu miejscach na świecie w samo południe będzie śpiewany hymn państwowy. Każdy może dołączyć by pokazać, że w stulecie odzyskania niepodległości jesteśmy jedną, biało-czerwoną rodziną. Zademonstrować to w najbliższy sercom Polaków sposób – śpiewając wspólnie hymn.

.
Niepodległa do hymnu