Międzynarodowy…. nie… nasz szkolny Dzień Kropki!

Od pięciu lat 15 września na świecie obchodzony jest International Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy instytucji kultury na całym świecie, organizują tego dnia wiele działań, które pomagają dzieciom odkryć talenty, poznać mocne strony i je zaprezentować. W naszej szkole uczniowie klasy 1b i 2b próbowali odkryć własne talenty biorąc udział w zajęciach, w których główną rolę odgrywała kropka! Na dobry początek obejrzeli film i poznali piosenkę właśnie o kropce, która zmieniła świat małej dziewczynki, bohaterki książki H. Reynolds “The Dot”. Następnie wszyscy wykonywali prace plastyczne, których punktem wyjścia oczywiście była kropka. Vashti uwierzyła w siebie czego wszystkim uczniom życzymy. „Kropkowych” działań było więcej i to był bardzo przyjemny dzień!