Martyna Przybysz – laureatką ogólnopolskiego konkursu plastycznego!!!

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi we współpracy ze szkołami podstawowymi oraz Wojewódzkimi Ośrodkami Doradztwa Rolniczego w ramach projektu „Odpoczywaj na Wsi” zorganizowało ogólnopolski konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych.
Celem konkursu było m. in. promowanie wśród uczniów wypoczynku na polskiej wsi i kreowanie wizerunku obszarów wiejskich jako turystycznego rynku oferującego zróżnicowane i całoroczne atrakcje.
30 października 2019 r Kapituła Konkursu plastycznego pod nazwą „Odpoczywaj na wsi”, dokonała oceny prawie 100 prac wykonanych przez dzieci i młodzież ze szkół podstawowych, które zostały zakwalifikowane do etapu ogólnopolskiego i wyłoniła laureatów.
W II grupie wiekowej (wśród autorów prac z klas IV – VIII) drugie miejsce zajęła Martyna Przybysz ze Szkoły Podstawowej im. Witolda Zglenickiego w Woli Kiełpińskiej;
Dla laureatów konkursu przewidziano atrakcyjne nagrody, których uroczyste wręczenie odbędzie się 22 listopada 2019 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych TT WARSAW. Serdecznie gratulujemy!

2 miejsce