Martyna i Marcel laureatami Ogólnopolskiej Olimpiady OLIMPUSEK

Uczniowie klas 1-3SP wzięli udział w sesji zimowej Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpusek. Wszyscy mogą pochwalić się dobrymi wynikami, ale Martyna Roman i Marcel Stolarski – uczniowie klasy 1b zostali laureatami Olimpiady.
Na czym polega Olimpiada Olimpusek? Oto zasady… Olimpiada OLIMPUSEK polega na rozwiązaniu przez uczniów zintegrowanego sprawdzianu poruszającego zagadnienia edukacji polonistycznej, przyrodniczej i matematycznej.
Sprawdzian obejmuje zestaw 21 pytań pytań o różnej skali trudności, dlatego też wszyscy uczniowie mogą spróbować swoich sił. Ciekawa formuła pytań oraz atrakcyjne opracowanie graficzne sprawdzianu interesuje najmłodszych uczniów i zachęca do pogłębiania wiedzy. Martyna i Marcel wykazali się taką wiedzą, że zajęli 6 miejsce w skali kraju… Brawo pierwszaki!!! Jesteśmy z was dumni!!!