Serocka mapa Martyny… najlepsza

W piątek 13 kwietnia, w holu serockiego ratusza spotkali się laureaci konkursu plastycznego „Moja pierwsza mapa Serocka”. Konkurs został zorganizowany przez Izbę Pamięci i Tradycji Rybackich – dla dzieci i młodzieży ze szkół, z terenu Miasta i Gminy Serock. Zadanie konkursowe polegało na stworzeniu Mapy  Serocka – podzielone było ze względu na kategorie wiekowe. Uczniowie klas 1-4 poproszeni zostali o wykonanie rysunków obiektów historycznych i rekreacyjnych, uczniowie klas 5-7 oraz klas gimnazjalnych – planu miasta. Do konkursu nadesłano 41 prac. Wybrane prace zostaną wykorzystane do stworzenia Mapy Serocka dla dzieci.
Miło nam poinformować, że w kategorii klas 5-7 oraz klas gimnazjalnych:
I miejsce zajęła – Martyna Przybysz, ucz. kl. 6a Szkoły Podstawowej i, Witolda Zglenickiego w Woli Kiełpińskiej.
Brawo Martyna!!!