Kto stworzył najbardziej niezwykłą zakładkę do książki?

Konkurs na własną, „niezwykłą zakładkę” do książki rozstrzygnięty.
Przedmiotem konkursu było wykonanie własnoręcznie niezwykłej zakładki. Celem było rozwijanie wyobraźni i aktywności twórczej, odkrywanie własnych uzdolnień, a przede wszystkim rozbudzanie zainteresowań czytelniczych i świadome korzystanie i poszanowanie książek.
Zadaniem uczniów było wykonanie zakładki do książki dowolną techniką. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, wpłynęło 85 prac konkursowych. Wszystkie można obejrzeć w naszym nowym kąciku czytelniczym.
22 listopada zebrała się komisja konkursowa w składzie: Wioletta Niezgoda – nauczyciel języka polskiego, Dominika Makowska – nauczyciel języka polskiego i Małgorzata Adamczyk – Ziółkowska- nauczyciel bibliotekarz . Ze względu na dużą ilość wspaniałych prac, komisja postanowiła nie przydzielać 1, 2, 3 miejsca tylko wyróżnić szerszą grupę uczniów. W kategorii klas I- IV wyróżnienia otrzymali: Nikola Kuncewicz klasa IA, Marlena Jasek klasa II A, Adam Czajka klasa IIA, Natalia Mirecka III A, Maria Gołębiewska III A, Alisa Kravchenko III A, Aleksandra Majonek klasa IV A, Hania Rola IVA, Ilan Korzeniewski IV B. W kategorii klas V- VII wyróżniono: Jan Jankowski klasa VB, Piotr Świderski VB, Łucja Czajka klasa VB, Amelia Krzyczkowska VI A, Oskar Rumik VIIA, Wiktoria Szczepańska VII B. Dyplomy i nagrody będą wręczone podczas apelu szkolnego w grudniu. Gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie.