Konkurs!!! Razem możemy więcej!!!

Szanowni Państwo,
Z przyjemnością informujemy, iż w miesiącu listopadzie najwyższych wpłat dokonali rodzice uczniów z klasy 4b! Przedstawicieli samorządu klasowego klasy 4b prosimy o kontakt z panią Dyrektor w celu ustalenia terminu dnia bez pytania.

Zachęcamy do wpłat – w tym roku udało się nam uczestniczyć w organizacji Andrzejek oraz sfinansować nagrody w konkursach szkolnych. Przypominamy, że przed nami kolejne imprezy szkolne, które chcemy wspierać:
Bal Karnawałowy – styczeń/luty 2024
Dzień Pizzy – luty 2024
Dzień Dziecka – maj/czerwiec 2024
Warsztaty lub teatrzyk w przedszkolu
Koniec roku szkolnego.

Dodatkowo planowane są konkursy szkolne i przedszkolne w których nagrody będą finansowane z funduszu Rady Rodziców.

Razem możemy więcej!
Rada Rodziców