Konkurs #OSEwyzwanie rozstrzygnięty!!!

26 września ponad 70 nauczycieli i dyrektorów szkół z kilkunastu powiatów województwa mazowieckiego spotkało się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Radomiu, gdzie z rąk ministrów: Marka Suskiego oraz Marka Zagórskiego otrzymali nagrody w ramach Ogólnopolskiego Konkursu #OSEWyzwanie.
W konkursie #OSEwyzwanie mogły wziąć udział szkoły z miejscowości liczących do 50 tysięcy mieszkańców.
Wymaganiami obligatoryjnymi Konkursu były:
zgłoszenie szkoły do projektu Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej (ose.gov.pl) i zgłoszenie szkoły do program mLegitymacja szkolna (mlegitymacja.ose.gov.pl). oraz wymagania fakultatywne (zwiększające liczbę punktów w konkursie),, z których wybraliśmy wykonanie pracy plastycznej pt. „Smart Szkoła”. Autorką naszej szkolnej pracy konkursowej byla Martyna Przybysz – ucz. kl.8B.
Wśród laureatów konkursu, w którym nagrodą była ????????????? ??????? ????????? ??????????? 🙂 znalazła się również nasza szkoła (jedyna w powiecie legionowskim).
Specjalną tablicę, potwierdzającą wygraną w konkursie odebrała pani dyrektor Dorota Perczyńska.