Podwójny triumf naszych przedszkolaków

…czyli IX edycja Powiatowego Konkursu „Zdrowie w bajce” rozstrzygnięta…

Tegoroczna edycja Powiatowego Konkursu „Zdrowie w bajce” dla dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych odbyła się pod hasłem „Czyste powietrze wokół nas”. Przedszkolaki i uczniowie klas 0 – 3 przygotowali wraz ze swoimi nauczycielami fantastyczne przedstawienia na temat walki ze smogiem, które zaprezentowali w trakcie finału konkursu 21-22 lutego w legionowskim ratuszu. Mali aktorzy podeszli do zadania profesjonalnie, a początkową tremę szybko zastąpił uśmiech i dobra zabawa. W trakcie tegorocznego finału zgromadzeni widzowie mogli obejrzeć m.in. prezentacje: „Zadbamy o świat” w wykonaniu grupy 4-latków oraz „Antysmogowcy” w wykonaniu grupy 6-latków z naszego przedszkola, które zdobyły I miejsca w swoich kategoriach wiekowych w IX edycji konkursu. Zapewne nie bez znaczenia była obecność wychowawców: pani Anety Zajączkowskiej i Moniki Dziełak – które trzymały mocno kciuki za swoich podopiecznych z grupy 4-latków i pani Anny Sepełowskiej, która gorąco dopingowała i dodawała otuchy „swoim” 6-latkom. Nauczyciele z dumą podziwiali efekty wspólnej, wielotygodniowej pracy. A my gratulujemy przedszkolakom i ich nauczycielom i życzymy dalszych sukcesów.