Dzień Dyni w naszej szkole

Z okazji Dnia Dyni Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na najpiękniejszą dyniową rzeźbę, do którego zaangażowani twórcy zgłosili przepiękne, kreatywne dyniowe prace. Dzięki Nim, w ostatnie dni października szkolne korytarze nabrały jesiennego charakteru.
Każda wykonana dyniowa „rzeźba” miała swój niepowtarzalny charakter, wyróżniała się wielkością, kolorem i użytymi akcesoriami. Wszystkie zachwycały, śmieszyły lub przerażały. Przez cały tydzień budziły podziw uczniów i pracowników szkoły.
W konkursie na najpiękniejszą dyniową rzeźbę wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Najciekawsze prace zostały nagrodzone grami planszowymi, a wyróżnione osoby dostały słodki upominek.
A oto zwycięzcy:
– w klasach 1-3:
I – Artem Lesiv;
II – Alisa Kavchenko;
III – Zofia Gwiazda-Krakowiak.
W klasach 4-8
I – Piotr Świderski
II – Szymon Bazga
III – Ilan Korzeniewski
Cały zespół SU dziękuje za udowodnienie innym, że JESIEŃ to przepiękna pora roku.