Czas powrotu! Czas powitań! Czas pożegnań!

Uczniowie jeszcze na wakacjach a szkoła już tętni życiem, bo trwają remonty, bo nauczyciele „szkolą się”. Przygotowania do inauguracji nowego roku idą pełną parą i jak zwykle czeka nas wiele zmian i niespodzianek.
Wraz z początkiem roku rozpocznie pracę i naukę w naszej szkole 4 nauczycieli i 4 uczniów. Będą zatem powitania, ale są i pożegnania… bo rok szkolny 2018/2019 okazał się ostatnim rokiem pracy w naszej szkole pani Małgorzaty Bawor i pani Moniki Duchnowskiej – nauczycieli języka polskiego.
Obydwu Koleżankom bardzo serdecznie dziękujemy za te wspólnie „przebyte” lata .które nie zawsze były łatwe (z panią M.Bawor mieliśmy przyjemność współpracować 17 lat a z p. M. Duchnowską – 2 lata), za ofiarną pracę na rzecz naszych dzieci i młodzieży, za troskę o dobre imię naszej szkoły i działania na Jej rzecz, za współpracę na różnych polach i w różnych dziedzinach. Pragniemy życzyć wszelkiej pomyślności w nowych przedsięwzięciach, które są przed Wami, ale przede wszystkim poczucia, że jesteście wyjątkowe. My to wiemy! Pani Malgosiu! Pani Moniko! Dużo szczęścia!!!