„Co to jest niepodległość?”

Rok 2018 to rok narodowego świętowania niezwykłego jubileuszu 100-lecia odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę, w czasie którego podjęliśmy się realizacji projektu „Nasza 100-tka” przygotowującego nas do tego wydarzenia.
9.XI – w przededniu tego niezwykłego święta – uczniowie, absolwenci i nauczyciele mieli przyjemność zaprezentować społeczności szkolnej, a potem – 11.XI, dokładnie o godzinie 9.45 wszystkim zgromadzonym w kościele parafialnym w Woli Kiełpińskiej – program artystyczny pt:”Co to jest niepodległość?”. Podobno były ciary!!!
Na wspólny, końcowy efekt złożyła się praca:

  • scenarzysty, reżysera i scenografa w jednym? – p. Anny Januszek;
  • dyrygentki chóru odpowiedzialnej za oprawę muzyczną – p.Anny Oleszko;
  • oraz współpracujących przy wykonaniu dekoracji: p. Jolanty Andrzejewskiej, p. Ewy Jażdżyk, p.Anny Pawlak i p. Wioletty Jończyk.