Co możemy razem zrobić! Uwaga konkurs!

Od roku szkolnego 2023/2024 Rada Rodziców pragnie aktywnie wspierać Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Kiełpińskiej. Będzie to możliwe tylko dzięki zaangażowaniu Rodziców.
Zachęcamy do wpłat na fundusz Rady Rodziców przy ZSP w Woli Kiełpińskiej. W roku szkolnym 2023/2024 proponowana minimalna składka na Radę Rodziców wynosi 20zł na semestr na dziecko. W tytule przelewu należy umieścić nazwę klasy/grupy do której uczęszcza dziecko. Zachęcamy jednak do wyższych wpłat.
UWAGA KONKURS!!!!!!!!!!
W roku szkolnym 2023/2024 Rada Rodziców ogłasza konkurs na wpłaty na konto RR.
Klasie, która w miesiącu dokona najwyższej wpłaty na konto RR – przysługuje jeden dzień BEZ PYTANIA – dzień ustali samorząd klasowy z Dyrekcją.
Klasie/grupie przedszkolnej, która dokona najwyższej wpłaty w okresie od 1.11.2023-31.01.2024 Rada Rodziców sfinansuje PIZZĘ – smaki do wyboru, ustalone przez samorząd klasowy z Radą Rodziców.
Dodatkowo w zależności od wysokości wpłat Rada Rodziców sfinansuje na koniec roku szkolnego sprzęt niedydaktyczny do szkoły, służący do rekreacji dla dzieci np. piłkarzyki, stół do bilarda, cymbergaja, zabawki do przedszkola, dofinansowanie do warsztatów w przedszkolu.
Zachęcamy do wpłat – RAZEM możemy zmienić na lepsze naszą szkołę!