Co możemy razem zrobić?

Dziękujemy wszystkim za wsparcie Rady Rodziców w poprzednim roku szkolnym.
Oczekiwania i plany są jednak dużo bardziej ambitne, w związku z tym prosimy wszystkich o zaangażowanie i pomoc..

Każdy z nas, rodziców, może dołożyć cegiełkę, która pomoże uatrakcyjnić pobyt dzieci w szkole, rozszerzyć ich horyzonty oraz zadbać o bezpieczeństwo na jej terenie. Zasięg i możliwości naszej działalności są bardzo szerokie, tylko od dobrej woli rodziców naszych uczniów, opiekunów, przyjaciół szkoły i innych osób zainteresowanych wspieraniem działalności Rady, zależy jak dużo będziemy w stanie zrobić. Nie określamy wysokości naszych składek, a jedynie chcemy, aby każdy sam zadeklarował swoje możliwości. Pamiętajmy, że każde 10 PLN pomnożone przez nas wszystkich daje duże możliwości. Z wszystkich funduszy rozliczymy się bardzo precyzyjnie i uczciwie, a one zawsze wracają do naszych dzieci. Prosimy o deklarację, która umożliwi nam dobre zaplanowanie naszej działalności.
W tym roku, prócz typowych zadań, chcielibyśmy zająć się tematem infrastruktury komputerowej, która wymaga pilnej wymiany.
W ubiegłym roku, ze składek sfinansowane zostały: nagrody dla dzieci (2509,46 PLN), uroczystości szkolne (1143,21 PLN). Wpływy wyniosły 3895 PLN