Brawo Julia!!!

Julia Kaczyńska, uczennica klasy 2a – laureatką Gminnych Eliminacji 41 Konkursu Recytatorskiego WARSZAWSKA SYRENKA.

15.03.2018r. w Centrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku odbyły się Gminne Eliminacje 41. Konkursu Recytatorskiego WARSZAWSKA SYRENKA.
Uczestników tegorocznego konkursu przywitała Dyrektor Centrum Kultury i Czytelnictwa – Pani Renata Mulik gratulując uczestnikom dotarcia do etapu gminnego, co już nagrodą sama w sobie. Naszą szkołę reprezentowali m.in. uczniowie klas 1-3: Wiktoria Szczepańska z kl. 1B, i Julia Kaczyńska z kl.2a.
Jury po przesłuchaniu wszystkich uczestników wyłoniło laureatów w poszczególnych kategoriach wiekowych, którzy będą reprezentować gminę w eliminacjach powiatowych.
W kategorii szkoła podstawowa, kl. I-III
Laureat
Julia Kaczyńska , kl. II Szkoły Podstawowej Im. Witolda Zglenickiego z Woli Kiełpińskiej z wierszem Jana Brzechwy „Pchła Szachrajka” . Brawo Julia!!!
W tegorocznym Jury zasiadali aktorzy prof. dr hab. Stanisław Górka, Izabella Bukowska-Chądzyńska oraz Tomasz Gęsikowski. Spotkanie przebiegło w miłej, serdecznej atmosferze, każdy uczestnik wraz z gratulacjami otrzymał dyplom, słodycze i zakładkę do książki. Laureaci oraz osoby wyróżnione otrzymały nagrody książkowe i dyplomy oraz na zakończenie spotkania cenne wskazówki od Jurorów do dalszych prezentacji.