Biwak integracyjny czwartoklasistów…

Noc z 28 na 29 września 2018r. była dla uczniów klas IVb i IVc wyjątkowa, ponieważ spędzili ją …. w szkole razem ze swoimi wychowawcami – panią Magdaleną Jakubczak i panem Danielem Kęsakiem. Po co uczniowie mieliby nocować w szkole? Jak to po co? Bo to JEST fajne miejsce.

O godzinie 19.30 wszyscy spotkaliśmy ze śpiworami, materacami i prowiantem. Nasz szalony wieczór rozpoczęliśmy zawodami sportowymi, przeciąganiem liny z nauczycielami ?. Było super! Później przyjechała pyszna pizza. Nasi wychowawcy zorganizowali nam nawet dyskotekę! Graliśmy w planszówki i dużo rozmawialiśmy! Sprawdziliśmy też czy w naszej szkole straszy, ale możemy was uspokoić, tu duchów nie ma.

To na pewno nie był nasz ostatni biwak, a żebyście mogli zobaczyć jak dobrze się bawiliśmy obejrzyjcie nasze zdjęcia